Een muisstille Ekko

Message Bookmarked
Bookmark Removed
Veroorzaker: At the Close of Every Day.

Eerste showcase van het nieuwe album 'De Geluiden van Weleer'. Mooie show, de gitaar iets te hard in de mix. Verder top-optreden.

Een nieuw spel is ook ontstaan, 3 keer in 8 dagen Nobert gespot.

-ray- (stefray), Sunday, 30 October 2005 13:45 (twenty years ago)

Maar de volgende keer wel hoi zeggen he! :-)
Vond de sound van atcoe erg goed gister. Alleen niet muziek die ik thuis op zou zetten. Wel erg gecharmeerd van de Under the milky way cover.

Norbert Pek (Norbert Pek), Sunday, 30 October 2005 14:37 (twenty years ago)

Zalk volgende keer doen, 5 november bij Mono aanwezig??

De gitaar-mix kan ook aan mijn locatie hebben gelegen. Stond half metertje van de gitarist vandaan.

-ray- (stefray), Sunday, 30 October 2005 14:48 (twenty years ago)

Nog wat nieuws opgemerkt, de volkoren-voet.

Alle artiesten onder de Volkoren-paraplu (www.volkoren.com) hebben tijdens het optreden de neiging om met hun linkervoet het ritme te maken.

Gisteravond deden beide leden van Anderson en alledrie van atcoed het, ik heb Brown Feather Sparrow en This Beautiful Mess het ook al zien doen.

-ray- (stefray), Sunday, 30 October 2005 15:16 (twenty years ago)

hmm..

Biblical phrases referring to the right hand reflect a widespread human cultural attitude, namely the recognition that for most people the right hand is both stronger and more adept than the left, and is the hand with which many tasks are instinctively undertaken ... Eccl. 10:2 links 'a wise man's heart' with his right hand, and 'a fool's heart' with his left. When the Son of Man separates the sheep from the goats at the Last Judgment, it is to the damned 'on the left hand' that he says, 'Depart from me, ye cursed, into everlasting fire' (Matt. 25:41) ...The right hand is often mentioned as a symbol of strength, both for human beings and anthropomophically for God (e.g. Job 40:14; Isa. 48:13)"

zal over voeten zegt de bijbel niks denk ik.

Ludo (Ludo), Sunday, 30 October 2005 16:08 (twenty years ago)

Er begint een verband in de stille concerten te ontstaan. Low, Sufjan en At the Close of Every Day. Verband is christelijk publiek.

monique (monique), Sunday, 30 October 2005 21:28 (twenty years ago)

Waarom zouden christenen naar de afgodenvereerders van Low gaan?

Martijn ter Haar (wmterhaar), Sunday, 30 October 2005 21:45 (twenty years ago)

Zijn Mormonen geen christenen dan? Okay, wellicht zijn het valse christenen, maar Low gelooft wel in iets.

monique (monique), Sunday, 30 October 2005 21:55 (twenty years ago)

Ah, ietsisten. Het grootste en meest irritante geloof van Nederland.

Maar goed, als het bij Dirty Three deze week ook rustig is, hoor je mij niet klagen. Alhoewel die band geen christelijke reputatie heeft.

Martijn ter Haar (wmterhaar), Monday, 31 October 2005 07:58 (twenty years ago)

>over voeten zegt de bijbel niks denk ik.
Psalm 119
Uw woord is een lamp voor mijn voet, en een licht voor mijn pad ;)

fc harnas (harnas), Monday, 31 October 2005 08:24 (twenty years ago)

Matteüs 22, 1-14

"Bind zijn handen en voeten vast en gooi hem eruit, in de uiterste duisternis, waar men jammert en knarsetandt."

ronnie b (ronnie b), Monday, 31 October 2005 08:32 (twenty years ago)

amen!

Ludo (Ludo), Monday, 31 October 2005 08:36 (twenty years ago)

Deze is ook "leuk"

"Wie is zo gelukkig als u, Israël? Geen ander volk liet de HEER de overwinning. Hij is het schild dat u beschermt, het zwaard dat u triomfen brengt. De vijand moet uw macht erkennen, hij zal het stof van uw voeten likken."

ronnie b (ronnie b), Monday, 31 October 2005 08:49 (twenty years ago)

5 november bij Mono aanwezig

Helaas helaas. Zal er niet zijn. Wel komende tijd o.a. Arctic Monkeys, Oasis, Frames.

Norbert Pek (Norbert Pek), Monday, 31 October 2005 09:27 (twenty years ago)

Jezus was een beetje een voetfetisjist:
"De liefde van een zondares
36 Een van de Farizeeën nodigde hem uit voor de maaltijd, en toen hij het huis van de Farizeeër was binnengegaan, ging hij aan tafel aanliggen. 37 Een vrouw die in de stad bekendstond als zondares had gehoord dat hij bij de Farizeeër thuis zou eten, en ze ging naar het huis met een albasten flesje met geurige olie. 38 Ze ging achter Jezus staan, aan het voeteneinde van het aanligbed; ze huilde en zijn voeten werden nat door haar tranen. Ze droogde ze met haar haar, kuste ze en wreef ze in met de olie. 39 Toen de Farizeeër die hem had uitgenodigd dit zag, zei hij bij zichzelf: Als hij een profeet was, zou hij weten wie de vrouw is die hem aanraakt, dat ze een zondares is. 40 Maar Jezus zei tegen hem: ‘Simon, ik heb je iets te zeggen.’ ‘Meester, spreek!’ zei hij. 41 ‘Er was eens een geldschieter die twee schuldenaars had: de een was hem vijfhonderd denarie schuldig, de ander vijftig. 42 Omdat ze het geld niet konden terugbetalen, schold hij beiden hun schuld kwijt. Wie van de twee zal hem de meeste liefde betonen?’ 43 Simon antwoordde: ‘Ik veronderstel degene aan wie hij het grootste bedrag heeft kwijtgescholden.’ Hij zei tegen hem: ‘Dat is juist geoordeeld.’ 44 Toen draaide hij zich om naar de vrouw en vroeg aan Simon: ‘Zie je deze vrouw? Ik ben in jouw huis te gast, en je hebt me geen water voor mijn voeten gegeven; maar zij heeft met haar tranen mijn voeten natgemaakt en ze met haar haar afgedroogd. 45 Je hebt me niet begroet met een kus; maar zij heeft, sinds ik hier binnenkwam, onophoudelijk mijn voeten gekust. 46 Je hebt mijn hoofd niet met olie ingewreven; maar zij heeft met geurige olie mijn voeten ingewreven. 47 Daarom zeg ik je: haar zonden zijn haar vergeven, al waren het er vele, want ze heeft veel liefde betoond; maar wie weinig wordt vergeven, betoont ook weinig liefde.’ 48 Toen zei hij tegen haar: ‘Uw zonden zijn u vergeven.’ 49 Zijn tafelgenoten dachten bij zichzelf: Wie is hij, dat hij zelfs zonden vergeeft? 50 Hij zei tegen de vrouw: ‘Uw geloof heeft u gered; ga in vrede.’"

Martijn ter Haar (wmterhaar), Monday, 31 October 2005 09:42 (twenty years ago)

Maar dit is natuurlijk de bekendste:
1 Het was kort voor het pesachfeest. Jezus wist dat zijn tijd gekomen was en dat hij uit de wereld terug zou keren naar de Vader. Hij had de mensen die hem in de wereld toebehoorden lief, en zijn liefde voor hen zou tot het uiterste gaan. 2 Jezus en zijn leerlingen hielden een maaltijd. De duivel had intussen Judas, de zoon van Simon Iskariot, ertoe aangezet Jezus te verraden. 3 Jezus, die wist dat de Vader hem alle macht had gegeven, dat hij van God was gekomen en weer naar God terug zou gaan, 4 stond tijdens de maaltijd op. Hij legde zijn bovenkleed af, sloeg een linnen doek om 5 en goot water in een waskom. Hij begon de voeten van zijn leerlingen te wassen en droogde ze af met de doek die hij omgeslagen had. 6 Toen hij bij Simon Petrus kwam, zei deze: ‘U wilt toch niet mijn voeten wassen, Heer?’ 7 Jezus antwoordde: ‘Wat ik doe, begrijp je nu nog niet, maar later zul je het wel begrijpen.’ 8 ‘O nee,’ zei Petrus, ‘míjn voeten zult u niet wassen, nooit!’ Maar toen Jezus zei: ‘Als ik ze niet mag wassen, kun je niet bij mij horen,’ 9 antwoordde hij: ‘Heer, dan niet alleen mijn voeten, maar ook mijn handen en mijn hoofd!’ 10 Hierop zei Jezus: ‘Wie gebaad heeft hoeft alleen nog zijn voeten te wassen, hij is al helemaal rein. Jullie zijn dus rein – maar niet allemaal.’ 11 Hij wist namelijk wie hem zou verraden, daarom zei hij dat ze niet allemaal rein waren.
12 Toen hij hun voeten gewassen had, deed hij zijn bovenkleed aan en ging weer naar zijn plaats. ‘Begrijpen jullie wat ik gedaan heb?’ vroeg hij. 13 ‘Jullie zeggen altijd “meester” en “Heer” tegen mij, en terecht, want dat ben ik ook. 14 Als ik, jullie Heer en jullie meester, je voeten gewassen heb, moet je ook elkaars voeten wassen. 15 Ik heb een voorbeeld gegeven; wat ik voor jullie heb gedaan, moeten jullie ook doen. 16 Waarachtig, ik verzeker jullie: een slaaf is niet meer dan zijn meester, en een afgezant niet meer dan wie hem zendt. 17 Je zult gelukkig zijn als je dit niet alleen begrijpt, maar er ook naar handelt. 18 Ik doel niet op jullie allemaal: ik weet wie ik heb uitgekozen. Wat in de Schrift staat zal in vervulling gaan: “Hij die at van mijn brood heeft zich tegen mij gekeerd.” 19 Ik zeg het jullie nu al, voor het gaat gebeuren; wanneer het dan gebeurt, zullen jullie geloven dat ik het ben. 20 Ik verzeker jullie: wie iemand ontvangt die door mij gezonden is ontvangt mij, en wie mij ontvangt ontvangt hem die mij gezonden heeft.’
21 Nadat hij dit gezegd had werd Jezus diepbedroefd, en hij verklaarde: ‘Waarachtig, ik verzeker jullie: een van jullie zal mij verraden.’ 22 De leerlingen keken elkaar aan en vroegen zich af wie hij bedoelde. 23 Een van hen, de leerling van wie Jezus veel hield, lag naast hem aan tafel aan, 24 en Simon Petrus beduidde hem dat hij moest vragen wie Jezus bedoelde. 25 Hij boog zich dicht naar Jezus toe en vroeg: ‘Wie, Heer?’ 26 ‘Degene aan wie ik het stuk brood geef dat ik nu in de schaal doop,’ zei Jezus. Hij doopte een stuk brood in de schaal en gaf het aan Judas, de zoon van Simon Iskariot. 27 Op dat moment nam de duivel bezit van Judas. Jezus zei: ‘Doe maar meteen wat je van plan bent.’ 28 Niemand aan tafel begreep waarom hij dit zei; 29 omdat Judas de kas beheerde, dachten sommigen dat Jezus bedoelde dat hij inkopen voor het feest moest doen, of dat hij iets aan de armen moest geven. 30 Judas nam het brood aan en ging meteen weg. Het was nacht.

Martijn ter Haar (wmterhaar), Monday, 31 October 2005 10:09 (twenty years ago)

Helaas helaas. Zal er niet zijn. Wel komende tijd o.a. Arctic Monkeys, Oasis, Frames.

Alleen Frames ga ik misschien doen, twijfel nog. Je gaat ook niet naar Explosions in the Sky, merk ik? Zelf verder nog naar Madrugada in Haarlem.

-ray- (stefray), Monday, 31 October 2005 17:31 (twenty years ago)

Wat een bijbelkennis. Doe er wat mee.

J RG N (J RG N), Tuesday, 1 November 2005 16:52 (twenty years ago)

Ach joh... niet al die christelijke vrinden zijn zo stilletjes. ook niet in het publiek. de gemiddelde TSTGU-concertbezoeker (alias the spirit that guides us)reageert stukken uitbundiger. en ook daar vinden we multitalent Minco Eggersman (van atcoe) terug.

en wat te denken van little Jacky White, die een superconcert gaf afgelopen maandag en die de Heer met hoofdletter H ook regelmatig aandacht schenkt.

Johannes van der Bank (JoBa), Wednesday, 2 November 2005 10:47 (twenty years ago)


You must be logged in to post. Please either login here, or if you are not registered, you may register here.